Mijn boeken kopen?

Ik kreeg er heel veel vragen over en het is dus nu mogelijk: Boeken rechtstreeks bij mij bestellen! Prijzen zijn ex verzendkosten, maar inc signeren.
Ophalen is mogelijk! Om te bestellen stuur je een mailtje naar info (@) tamarahaagmans.nl en de rest wijst zich vanzelf. Op dit moment heb ik de volgende boeken in de aanbieding:

*********************************************************************************
Plankenkoorts: 12.99547x840
Plankenkoorts is de nieuwe heerlijke feelgoodroman van Tamara Haagmans, bekend van De mooiste dag van je leven. Voor de liefhebbers van Lisette Jonkman en Jackie van Laren.
Mara werkt bij het familiebedrijf van haar opa en oma: een winkel met tweedehands boeken, bladmuziek en theaterstukken. Op een dag komen er ineens tientallen mensen achter elkaar de winkel binnen. Ze halen alles overhoop en lijken op zoek te zijn naar iets, maar wat? Wat ligt er in het winkeltje van Mara’s opa en oma?
Dan komt er een knappe man de winkel binnenlopen… Hij heet Lucas, en Mara denkt dat hij ook de winkel komt slopen. Maar niets is minder waar. Wie is hij, en waarom is hij uit het niets zo geïnteresseerd in Mara?

*****************************************************************
De mooiste dag van je leven: €12.99md
De mooiste dag van je leven van Tamara Haagmans is een heerlijke feelgoodroman vol romantiek, misverstanden en een paar geheimen. Voor liefhebbers van Jackie van Laren en Lisette Jonkman. In De mooiste dag van je leven van Tamara Haagmans vindt Krista, medewerker bij een kringloopwinkel, in een oude doos een trouwjurk. Op aandringen van haar collega Marthe past ze de jurk en… hij zit als gegoten. Maar Krista heeft geen vriend, laat staan trouwplannen. Dan vindt ze in dezelfde doos ook nog trouwgeloftes en een ring. Van wie is de jurk geweest?
Krista besluit op zoek te gaan naar de eigenaar en komt terecht bij Roy. Ze hebben meteen een goede klik, maar Roy heeft een groot verdriet te verwerken. En durft Krista haar eigen geheimen wel prijs te geven…?
***************************************************************

Sprong in het diepe:  €18,95 (nog 1 over en dan zijn ze voorgoed op)
Ook als Grootletterboek: €25,00 (nog 1 over)

Tessa heeft geen leuk jaar achter de rug. Ze verliest haar baan523x840
én haar vriend op hetzelfde moment. Als haar moeder haar
een vakantie geeft omdat ze zelf niet kan gaan, neemt Tessa
die na enig twijfelen aan. Alleen… Ze zit op een golfresort in
Duitsland, en het is november. Alle winkels en restaurants zijn
gesloten en er is echt helemaal niemand, behalve de Nederlandse
badmeester Thomas die haar onder zijn hoede neemt.
Telkens als ze in zijn buurt is, gebeuren er hele vreemde dingen.
Aan het eind van haar vakantie haalt Thomas haar over om er
nog een paar dagen met hem aan vast te plakken. Hij moet dan
wel werken maar er blijft genoeg tijd over om leuke dingen te
doen. Omdat er thuis toch niemand op haar wacht zegt ze ja.
Het ene reisje loopt naadloos over in het andere en ondanks
alle vreemde gebeurtenissen groeien Tessa en Thomas steeds
dichter naar elkaar toe. Tot Thomas ineens helemaal van de
aardbodem verdwijnt, om op een héél onverwacht moment
weer op te duiken met een schokkende onthulling.

***************************************************************************
Bundels:
De donkere dagen- Crime compagnie- 5,00
De ontmaskering-Tinteling romance-17,95 (Laatste exemplaar)
***************************************************************************
Ebook only:
De Novellle ‘De kreeft‘ of luisterboek ‘De kreeft
Roman: ‘Alles op het spel’ (Luisterboek volgt.)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>